Legion 13

Forum grupy ASG Legion 13

Ogłoszenie

Jeśli masz odmienne poglądy od tych które są propagowane na tym forum i chcesz od nas wyciągnąć konsekwencję związane z naszymi to: nie możesz wejść na to forum, nie możesz ściągać żadnych plikow i zamieszczonych treści. Jeśli wejdzieszna forum (a nie da się inaczej niz poprzez zaakceptowanie powyższych warunków) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995r.) co będzie równoczesne z tym, że nie możesz podjąć działań prowadzących do ukarania osób lub dystrybucji, na których znajdują się informacje, nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z tym forum włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów forum oraz wszystkich, którzy je odwiedzają. Wszystkie zawarte na tym forum materiały mają wyłącznie cel informacyjny.

#1 2009-04-15 09:55:49

Commander Mashlana

Commander

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 13
Punktów :   

Dobra małe siuraki... tu się przedstawiajcie i powiedzcie cos o sobie.

Ja zaczynam... Jestem Mateusz Kozłowski... dla Was Commander Mashlana... zresztą każdy mnie zna i wiecej mówić nie musze.

Offline

 

#2 2009-04-15 16:27:09

Jaś

Legionista

7639399
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dobra małe siuraki... tu się przedstawiajcie i powiedzcie cos o sobie.

Siema jestem jas-666 (Jan Okroj) tak jak Kiera lubię sobie wypić ale w przeciwieństwie do Niej znam umiar Jestem zwykłym prostym facetem, który lubi się dobrze zabawić (tylko w towarzystwie znanych mi osób) uprawiam amatorsko kulturystykę i prawie całe życie spędziłem na rowerze jestem pokojowy i nie szukam wrogów. Wrogów mam tylko na strzelankach i nie mam dla nich litości dzięki

Offline

 

#3 2009-05-01 15:18:02

Jaś

Legionista

7639399
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dobra małe siuraki... tu się przedstawiajcie i powiedzcie cos o sobie.

za dużo zamieszania z tym legionem... chciałbym aby wszystko było przejrzyste. Maślana napisz tu kto jest w legionie (ogólne informacje o członkach ) chciałbym poznać tych których nie znam.. przynajmniej tu na forum. legion jest już prawie rok i narazie się nie może odbić.. stoimy w miejscu a raczej się cofamy bo członkowie odchodzą.. nie podoba mi się to.. trzeba to ogarnąć

Offline

 

#4 2009-05-04 20:17:48

Commander Mashlana

Commander

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Dobra małe siuraki... tu się przedstawiajcie i powiedzcie cos o sobie.

Muszę przenieść forum na inną stronę...bo ta ma do dupy opcje...dlatego narazie forum umarło...Jaś nie przejmuj się.. Nawet jakby miało z legionu 13 zostać nas tylko dwóch to i tak sobie poradzimy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deathl2.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl www.fcm.pun.pl www.polsriestudia.pun.pl